נעים מאוד, אנחנו פינאטס!

איור ואנימציה בדיגיטל

אנחנו עוזרים לחברות ולסטארטאפים ליצור שפה חזותית ייחודית בכל פלטפורמה בעולמות החדשנות והדיגיטל. 

באמצעות קריאיטיב מושחז, עיצוב מוקפד, ואנימציה שאי אפשר להוריד ממנה את העיניים נפצח בשבילכם את הבריף בדרך שתהיה הכי מדויקת למותג שלכם.

מה אנחנו עושים?

Asset 13.png
משחקים חינוכיים
Read More
Asset 12.png
איור בחווית משתמש
Read More
Asset 17.png
סרטוני אנימציה
Read More
מיתוג מאוייר
Asset 18.png
Read More

מיתוג - זה לא רק לוגו

אנחנו כאן כדי לתרגם את ערכי המותג שלכם לשפה אישית וייחודית וללוות את ה-Brand שלכם לאורך המדיות השונות באופן עקבי, מסור ומקצועי.

נבנה לכם שפה עיצובית שתשרת אתכם בכל מערך המרקטינג וברשתות החברתיות. 

לפרויקטים נוספים

איור בחווית משתמש

באמצעות שילוב בין עיצוב מדוקדק, איורים שובי לב ומיקרו אנימציות מקוריות בממשק אפשר ליצור חווית משתמש, נוחה, קלילה, ומזמינה למוצר שלך.

אנחנו מספקים שירות כולל החל מפיתוח שפה מקיפה מאיורים מרהיבים בדף הבית עד להנפשת אייקונים, הוספת מיקרו אנימציות לכפתורים והעברה לפיתוח.

 

אם אתם מנהלי מוצר, UX, סטאטרטפים או חברות שרוצות להעשיר את חווית המשתמש במוצרים שלהם בין אם זה אתר או אפליקציה  וליצור דילייטים וחוייה ממשקית מזמינה, אנחנו כמובן נשמח לעזור.

לפרויקטים נוספים

משחקים, לומדות וסרטונים

האופן שבו אנחנו לומדים וצורכים מידע השתנה בצורה דרסטית, כניסתן של טכנולוגיות חדשות משנות את דרכי הלמידה בבתי ספר ובארגונים, לא סתם תחום ה- ED Tech הוא אחד מהתחומים המתפתחים והמסקרנים ביותר. אנחנו אוהבים ללוות יזמים, מרכזי הדרכה בארגונים, מחנכים ופדגוגים מתחומי החינוך וההוראה משלב פיתוח הקונספט ועד עיצוב הלומדה, המשחק או הסרטון ולהוביל חווית למידה אחרת, מזמינה וחוויתית. 

לפרויקטים נוספים

סרטוני אנימציה

בין אם אתם מנהלי שיווק, יזמים או מנהלי מוצר - אנחנו יודעים איך להפוך את המסרים השיווקים שלכם לסרט תדמית שיכבוש את קהל היעד, ייצור באז וילהיב.

 

נלווה אתכם כל הדרך משלב הקונספט ועד הליטושים האחרונים - באמצעות תסריט שנון וחד, עיצוב טרנדי ואנימציה שאי אפשר להישאר אדישים להם ניצור עבורכם סרטוני אנימציה מקוריים שמעבירים את המסרים שלכם בצורה יצירתית ומדויקת ל- Brand שלכם.

לפרויקטים נוספים
 

 

בואו נדבר

תשאירו פרטים - ניפגש נדסקס ונפצח את הבריף

וגם קצת בוטנים...